Jest w 6. miesiącu ciąży i dalej trenuje na siłowni

Jest w 26. tygodniu ciąży i dalej trenuje na siłowni

Screen z Instagram/@sophie_guidolin

Trenerka personalna jest w 6. miesiącu ciąży i spodziewa się bliźniaczek. Jednak błogosławiony stan nie nakłonił jej do przerwania treningów. Kobieta spotkała się z ogromną falą nienawiści ze strony internautów...

Sophie Guidolin ma 26 lat. Mimo że jest w 6. miesiącu ciąży, dalej trenuje. Kobieta zamieściła w Internecie zdjęcie, które przedstawia ją, podnoszącą ciężary. Sztanga z pełnym obciążeniem, które wybrała Guidolin waży 30 kilogramów. 

- To nie jest duży ciężar. Wszystko zależy od tego, co dla kogo jest ciężkie. Kiedy mój starszy syn zaśnie w jakimś miejscu, muszę go przenieść, a waży 29 kilogramów - tłumaczyła kobieta. - Jest tak wiele mitów dotyczących treningu w ciąży - dodała.

Trenować w ciąży czy nie?

Sophie Guidolin

Screen z Instagram/@sophie_guidolin

Według ciężarnej Guidolin nie ma różnicy, czy będzie niosła ciężkie zakupy do domu, czy będzie trenować na siłowni. Mimo że ludzie straszą ją poronieniem, to kobieta nie przejmuje się tym. - Ludzie taką tragedię kojarzą tylko z trenowaniem, a to nieprawda. Poronienie może nastąpić z wielu różnych przyczyn - mówi trenerka fitness.

Kobieta wielokrotnie konsultowała się w tej sprawie z lekarzami. Obecnie na treningach wykonuje tylko 50 proc. tego co zwykle. Trenerka fitness tłumaczy, że kiedy była w pierwszej ciąży w ogóle nie trenowała. Sporo wtedy przytyła i wiedziała, że prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia. Uczęszcza również na pilates. 

Źródło: Radio ZET/MM/DailyMail

Komentarze