10 produktów na płaski brzuch, o których jeszcze nie słyszałeś [GALERIA]

10 sprawdzonych produktów na płaski brzuch ZDJĘCIA

Pixabay.com

Kilka centymetrów mniej w talii masz na wyciągnięcie ręki. I wcale nie musisz katować się restrykcyjnymi dietami, aby szybko zauważyć pierwsze efekty. Wystarczy, że odrobinę urozmaicisz dietę.

Bardzo często jest tak, że każdego dnia bacznie przyglądamy się sobie w lustrze i wcale nie podoba nam się to, co widzimy. Odstający brzuch oraz wylewający się za spodnie tłuszczyk, nie wyglądają apetycznie. Jedyne, o czym marzymy, to pozbycie się tego wszystkiego, co nam przeszkadza. Budzi się w nas chęć do walki. I rzeczywiście przez pierwsze dni mamy motywację, ale później zarzucamy treningi i zdrowe odżywianie. Po naszym zapale do pracy nie ma ani śladu, a na domiar złego, wracamy do niezdrowych nawyków. 

Jeśli masz problemy ze zmotywowaniem się lub z trzymaniem się planu, nie rzucaj się na głęboką wodę. Najpierw zacznij od diety, która jest kluczowa. Po tygodniu, kiedy już się wdrożysz, dorzuć ćwiczenia - najlepiej bieganie, jazdę na rowerze lub rolkach i basen. Od dawna wiadomo, bo wszyscy dietetycy i trenerzy powtarzają, że brzuch robi się w kuchni, a nie na siłowni. Jeśli ćwiczysz, ale nie odżywiasz się zdrowo, to na cud raczej nie masz co liczyć. Prawdopodobnie uda Ci się na początku schudnąć, ale efekt nie utrzyma się zbyt długo. Szybko dowiesz się co to jest jo-jo. 

Z reguły w naszej diecie pełno jest tłuszczu, słodyczy i mocno przetworzonej żywności na czele z fast foodami. Wzbogacenie diety o 10 szczególnie ważnych produktów pomoże Ci się pozbyć niechcianego tłuszczyku z okolic talii. Przypominamy jeszcze o 15 innych , które działają równie skutecznie.

Shape.com/AktywnieBardzo.pl/MM

Komentarze