Podsumowanie wielkanocnego wydania Aktywnie Bardzo z 5 kwietnia

Podsumowanie wielkanocnego wydania Aktywnie Bardzo z 5 kwietnia

Fot.: Pixabay.com

W dzisiejszym wielkanocnym wydaniu Aktywnie Bardzo Beata Sadowska przepytywała wegan z Run Wegan o to, co jedzą na Wielkanoc. Było też o diecie Arkadiusa i klubach fitness według blogerek z FiTestujemy.blog.pl. A Robert Korzeniowski zdradził, jak często biega.

Zobaczcie, co powiedzieli nasi goście!

Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski z Run Vegan

Goście Beaty Sadowskiej przyznali, że aby było "słodko, pysznie i świątecznie", można zjeść  tartę z burakami . To rzecz, którą weganie powinni jeść często, gdyż ciasto z gryczanej mąki w połączeniu z burakami to połączenie idealne. Nasza prowadząca dorzuciła do tego brownie z czerwonej fasoli , które pokazywała już kiedyś w studiu Aktywnie Bardzo ;) Dodatkowo Wiola i Robert zaprosili wszystkich słuchaczy na 2. edycję biegu Vegan Run , która odbędzie się 10 maja w Warszawie.

Robert Korzeniowski

Nasz olimpijczyk powiedział, że stara się biegać codziennie, a "normalna dzienna dawka" to 10-12 kilometrów . Przyznał też, że po tylu latach bieganie wciąż daje mu poczucie harmonii z własnym organizmem i spójności ducha oraz ciała. To moment, w którym może poukładać sobie w głowie wiele spraw i myśli, rozładować stres i naładować akumulatory na cały dzień! Robert weźmie też udział w sztafecie przez Polskę - to 943 kilometry!

Arkadius

Nie biega i nie chodzi na siłownię, ale bardzo zdrowo żyje! Przede wszystkim bardzo dużo chodzi i zdrowo się odżywia. Śniadanie w wykonaniu Arkadiusa trwa ponad 2 godziny i zaczyna się od gorącej wody z cytryną. Następnie jest pora na herbatę z Amazonii i świeże owoce oraz odrobinę kawy . Kluczem do diety jest bardzo wczesna kolacja.

Magda Szulc i Gosia Kulczycka

Dziewczyny prowadzą bloga FiTestujemy.blog.pl i testują kluby fitness . Pomysł zrodził się z doświadczeń autorek, które chciały podzielić się wrażeniami z zajęć i opiniami o różnych klubach i siłowniach. Zwracają uwagę na atmosferę, personel, inne osoby ćwiczące i wyposażenie a recenzje zamieszczają na swojej stronie. Niesamowity pomysł!

Komentarze