Podsumowanie programu z 31 maja

Podsumowanie programu z 31 maja

Fot.: Pixabay.com

W ostatni dzień maja w Aktywnie Bardzo można było usłyszeć wyjątkową Anię Dziedzic  - Fit Mom, która opowiedziała, jak można ćwiczyć z dzieckiem. Dariusz Brzeziński, trener i dietetyk, wyjaśnił, jak zaplanować odpowiednią dietę. Nie zabrakło też czegoś dla fanów rajdów i szybkich samochodów - rajdowiec Krzysztof Hołowczy c zdradził, jak zachować dobrą formę, a Kuba Przygoński opowiedział o przesiadce z dwóch na cztery kółka!

Zapraszamy do posłuchania fragmentów programu!

Ania Dziedzic z bloga Fit Mom

"

Można ćwiczyć z dzieckiem w łóżku, ale dziecko musi być powyżej 6 miesiąca i potrzebny jest specjalny wózek. Można z nim biegać, robić interwały, wzmacniać mięśnie. Można też ćwiczyć z dzieckiem w chuście, wzmacniać nogi, pośladki. Dziecko nie musi być przeszkodą w aktywności fizycznej.

"

Fit Mom w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Dariusz Brzeziński

"

Żeby schudnąć, musimy jeść posiłki co trzy godziny, żeby przyspieszyć metabolizm. Najlepsza jest dieta zrównoważona, która nie poddaje się modom. Ważne jest, żeby nie liczyć na okrągło kalorii - musimy się skupić, żeby w naszym jedzeniu były odpowiednie składniki odżywcze.

"

Dariusz Brzeziński w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Kuba Przygoński

"

Będę siedział za kierownicą samochodu w Dakarze 2016, więc rzeczywiście wszystko się zmienia. To będzie zupełnie inny rajd, jadę z pilotem, więc we dwójkę musimy się wspierać. Jest trochę lżej fizycznie, niż na motocyklu.

"

Kuba Przygoński w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Krzysztof Hołowczyc

"

Warto jest trenować, poprawia się wtedy samopoczucie. Miałem okresy w których stosowałem różne restrykcyjne diety, ale ostatecznie zawsze wracam do tej zbilansowanej, która zawiera przede wszystkim nieprzetworzone produkty.

"

Krzysztof Hołowczyc w Aktywnie Bardzo

- - : - - / - - : - -

Program Aktywnie Bardzo w każdą niedzielę między 7:00 a 9:00 w Radiu ZET!

Komentarze