Tough Mudder - weź udział w konkursie i startuj w zawodach w Londynie

Konkurs Tough Mudder: weź udział i wygraj pakiet

Materiały prasowe

Outdoorowa marka Merrell została oficjalnym sponsorem Tough Mudder, czyli serii biegów przełajowych z przeszkodami. Trzy drużyny z Polski będą mogły wygrać pakiety startowe na zawody, które odbędą się 24 września w Londynie. Co trzeba zrobić?

Wystarczy stworzyć drużynę i w oryginalny sposób pokazać w krótkim filmiku, dlaczego to Ty i Twoja ekipa powinniście 24 września pojechać na Tough Mudder do Londynu. Na uczestników czekają niepowtarzalne emocje i świetna zabawa. Jeśli jesteś gotów zmierzyć się z przeszkodami, błotem i własnymi słabościami, a przy okazji chcesz poczuć się jak Rambo, zawalcz o to w konkursie.

Każda drużyna może składać się maksymalnie z czterech osób. Po opublikowaniu wideo, trzeba zbierać głosy. Zgłoszenia do Merrell Challenge są przyjmowane od 27 czerwca do 27 lipca.

Wygrywają trzy drużyny, które zbiorą największą liczbę głosów. Nagroda obejmuje przelot Warszawa-Londyn, zakwaterowanie, bilety na zawody Tough Mudder oraz pakiet startowy Merrell (T’S i buty). Siedem kolejnych drużyn otrzyma nagrody pocieszenia - plecaki Merrell Myers.

Każdy zespół może zgłosić się tylko raz. Do wysłania filmu niezbędne jest konto w serwisie YouTube.com. Oddanie głosu jest możliwe tylko za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook.com. 

Co to jest Tough Mudder?

Tough Mudder to tor przeszkód o długości 16-19 km, który testuje wytrzymałość, siłę fizyczną i psychikę. Od 2010 roku w zawodach organizowanych w 6 krajach wzięło udział ponad 2,5 mln osób. W tym wyścigu bardzo istotne jest koleżeństwo i praca zespołowa.

Niektórych przeszkód nie sposób pokonać samemu. Czas wykonania zadania nie ma znaczenia, nie jest nawet mierzony. Zamiast podium na uczestników czeka kufel zimnego piwa, t-shirt i pomarańczowa opaska.

W 2016 w sumie odbędzie się 50 zawodów Tough Mudder w siedmiu krajach, takich jak: Australia, Irlandia, Kanada, Meksyk, Niemcy, USA, Wielka Brytania. 

Zawody zostały zaprojektowane i stworzone przez absolwenta brytyjskiej uczelni Harvard Business School. Ten bieg testuje siłę fizyczną, ale też psychiczną. Często obnaża również ludzkie słabości i strach przed ogniem, wodą czy wysokością. Zwykle około 78 proc. uczestników dobiega do mety. Pierwszy raz Tough Mudder wystartował w Stanach Zjednoczonych w 2010 roku.

Wśród przeszkód, które czekają na uczestników są między innymi kontener wypełniony lodowatą wodą, kable rażące delikatnie prądem, drabinki zawieszone nad błotnistą breją oraz wysoka ściana, po której należy się wspiąć. 

Link do strony konkursowej - TUTAJ .

 Informacja prasowa/MM

Komentarze