36. PZU Maraton Warszawski to nie wszystko! Sprawdź imprezy towarzyszące

36. PZU Maraton Warszawski to nie wszystko! Sprawdź imprezy towarzyszące

fot. Piotr Dymus

36. PZU Maraton Warszawski to nie tylko walka na trasie 42 kilometrów. To też inne biegi i imprezy towarzyszące. Tysiące uczestników wyruszą na trasy Biegu maratońskiego, Biegu na 5km, Maratonu Hand-bike i Maratonu na Rolkach.

Bieg na 5 km

Startuje 30 minut po maratończykach. Uczestników Biegu na Piątkę czeka wyjątkowa trasa. Dwa razy przebiegną nad Wisłą, podziwiając panoramę raz lewo- raz prawobrzeżnej Warszawy, by dobiec do mety na płycie Stadionu Narodowego.

To świetna okazja dla wszystkich biegaczy, którzy chcą wziąć udział w weekendzie maratońskim, a nie są jeszcze gotowi, aby powalczyć na pełnym dystansie.

Maraton hand-bike

Jego uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w wyścigu na wyjątkowo szybkiej trasie poprowadzonej na dwóch pętlach wzdłuż Wisły.

Tutaj znajdziesz program maratonu hand-bike

Maraton na rolkach

36. PZU Maraton Warszawski będzie nie tylko świętem biegaczy. Po raz kolejny rozegrany zostanie również Maraton Warszawski na Rolkach.

Rywalizacja na dystansie 42 km na spektakularnej trasie, z metą zlokalizowana na płycie Stadionu Narodowego, z pewnością dostarczy ogromnych emocji, zarówno zawodnikom jak i kibicom.

Tutaj znajdziesz program Maratonu Warszawskiego na Rolkach.

Targi sprzętu sportowego

W ramach Warszawskiego Weekendu Maratońskiego miłośnicy sportu będą mogli zapoznać się z ofertą firm sportowych podczas Targów Expo Sport&Fitness, uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi sportowcami, trenerami i fizjoterapeutami.

Komentarze